Starší žáci – Žamberk                        5 : 1 (1 : 1)

Branky: 23., 60. a 68.Pohanka, 53. a 56.Gamper

Sestava: Zelinka – Babych, Gamper, Dostál, Kozubek M. – Pecka, Hataš, Hauser, Balý, Jadrníček – Pohanka

Střídající: Havrda, Židek, Král, Rosenberger, Kozubek L.

Sestava: Mercl – Kollert, Zeman, Kadlec, Štrobich, Gasparovič, Jelínek,,Minaříková, Remler, Kubín, Kocourek, Dvořák, Hoy, Rob, Rosenberger, Moravec, Mareček, Širůček, Kozubek L.

V sobotu se naši hráči postavili na domácím stadionu proti Žamberku.  Bohužel po hrubé chybě obrany otevřel skóre hned v 5.minutě utkání soupeř.  Ve 23.minutě se podařil průnik útočníka Pohanky, který vyrovnal stav na 1:1. Tento stav vydržel do poloviny utkání.  Po odpočinku v kabině,  kterou provázely nové trenérské pokyny vlétli naši hráči na soupeře jak vyměnění.  V 53.minutě dal nádherný gól Gamper.  V 56.minutě zopakoval Gamper akci a opět nechytatelnou střelou rozvlnil soupeřovu síť. Stav 3:1. V 60.minutě a následně v 68.minutě utkání dovršil gólovou smršť na výsledných 5:1 dalšími dvěma góly Pohanka. Soupeř obdržel v 72 minutě utkání žlutou kartu. Velkým stínem utkání bylo zranění našeho hráče Sama Krále,  který těsně před koncem zápasu nešťastně upadl po souboji o míč a při pádu došlo ke zlomení klíční kosti.