Heřm. Městec – Starší žáci                2 : 2 (1 : 2)

Branky: 8. a 20.Pohanka

Sestava: Zelinka – Babych, Gamper, Dostál, Kozubek M. – Pecka, Kobera, Hauser, Balý, Jadrníček – Pohanka

Střídající: Havrda, Židek, Král, Kárníková, Kozubek L.

ČK: 75.Kobera

V sobotu naši chlapci jeli na horkou půdu do Heřmanova Městce. Terén byl náročný nicméně už v 8.minutě utkání utekl náš útočník Pohanka a skóroval 0:1. Stav utkání vydržel do 13.minuty, kdy se soupeři podařilo odpovědět a stav srovnat na 1:1. Ve 20.minutě utkání však náš nejlepší útočník Pohanka opět skóroval a do kabin se šlo po prvním poločasu za stavu 1:2. Ve druhé polovině utkání se však začali dít věci. Ve 43.minutě běžel sám na domácího brankáře Pohanka, domácí brankář ho nejdříve rozhodil za vápnem a pak následně fauloval ve vápně a k údivu všech rozhodčí písknul jen faul za velkým vápnem. Rozhodčí měl očividně přísnější metr na nás, protože za cca 20 minut se kopali na naší bránu 3 trestné kopy za hranicí velkého vápna a dokonce jeden nepřímí kop skoro s malého vápna. Naštěstí to domácí nedokázali potrestat. V 65.minutě obdržel náš hráč Balý žlutou kartu za řeči a vše dovršil rozhodčí udělením červené karty Koberovi bez jakéhokoliv předchozího napomenutí. Nevím co si potřeboval pan sudí dokázat. V oslabení nás domácí zatlačili a my toužebně očekávali konec utkání ale dnes nám nebyl fotbalový bůh nakloněn. V poslední vteřině utkání nám soupeř, znovu po sporně nařízeném přímém kopu, dal gól a stanovil výsledek utkání 2:2.
Klukům bych rád poděkoval za bojovný a obětavý výkon.