B: Danko
Ob: Gamper, Kvasnička, Černý, Pecka (Zelinka)
Zál: Širůček, Kobera, Jadrníček, Zeman (Vančura)
Út: Havrda, Kozubek (Pohanka)

️Dnešní utkaní s Heřmanovým Městcem nedopadlo podle představ (2:3). Hlavně v první půli nás soupeř přehrával rychlými náběhy za obranu a jen díky skvělému výkonu Petra Danka v bráně a krásné ráně Lukyna Kozubka jsme do kabin šli za hratelného stavu 1:2. Po přestávce začali kluci hrát zodpovědněji a po Kobrisem proměněné penaltě jsme vyrovnali kromě hry i skóre. Bohužel cca 5 min před koncem jsme nepohlídali další soupeřův náběh za obranu a tentokrát se útočící hráč tváří v tvář gólmanovi nemýlil (2:3). Soupeře jsme pak až do konce utkání tlačili, ale tlak jsme bohužel nedokázali přetavit ve vyrovnávací gól. Kluci ukázali vůli, ale bohužel to dnes nestačilo. Za druhou půli si ale zaslouží uznání za bojovnost.