Stadion

Areál fotbalového hřiště v Přelouči má za sebou čerstvou rekonstrukci. Za finančního přispění Města Přelouče prošla v letech 2015-2017 kompletní modernizací tribuna, kam se vejde 500 diváků, a také hlavní fotbalové hřiště s přilehlou atletickou dráhou. Moderní travnaté hřiště splňuje parametry pro soutěžní fotbalová utkání a je kromě jiného vybaveno třeba zavlažovacím systém s odtokovými drenážemi, což usnadňuje údržbu hrací plochy při vydatných deštích.

Starou, nevzhlednou a místy také nebezpečnou škvárovou atletickou dráhu kolem hřiště nahradila nová tartanová o délce 400 metrů. V areálu je k dispozici i druhé travnaté fotbalové hřiště, které rovněž splňuje parametry pro soutěžní fotbalová utkání.

V rámci modernizace tribuny došlo také k renovaci všech vnitřních prostor včetně šaten, sociálního zařízení a kuchyně s přilehlou restaurací. V salonku, který pojme zhruba 60 osob, je možné pořádat i soukromé oslavy a večírky. V případě zájmu o podrobnější informace se můžete obrátit na vedení klubu.

FK Přelouč - tribuna