Starší žáci – Choceň  4:0 (2:0)

Branky: 4., 21., 48. Kryštof Pohanka, 80. Ondřej Dostál
Sestava: Jadrníček – Babych, Kobera, Pohanka, Balý, Gamper, Hauser, Rosenberger, L. Kozubek,  Dostál, M. Kozubek
Střídali: Pecka, Štrobich, Havrda

Po zápasové šňůře dvou výher a dvou proher se naši borci utkali v sobotu 24.9. s týmem Chocně s jasným cílem získat plný počet bodů. Trenéři měli zpět v sestavě uzdravení útočníka Kryštofa Pohanku a na týmu to bylo znát. Už ve čtvrté minutě zápasu jmenovaný útočník krásnou ranou otevřel skóre zápasu na 1:0. Pohanka byl při chuti a v 21.minutě zápasu přidal druhý gól. Hosté následně upravili taktiku hry a více se zaměřili na zahuštění a obranu ve středu hřiště. Hra se následně přelévala z jedné strany na druhou. V naší bráně čaroval náhradní gólman Jadrníček, který pochytal dvě soupeřovi šance. Následně ve 32.minutě utkání udělil rozhodčí našemu hráči Havrdovi žlutou kartu za špatné střídání. Do kabin šli hráči za stavu 2:0. Do druhé poloviny utkání naši borci na soupeře vlétli jak uragán a po závěru před brankou soupeře se opět Pohankovi podařilo vsítit třetí gól. Soupeř následně ještě více zatáhl obranu a spoléhal na brejky. O všechny střely se však postaral v brance bezchybný Jadrníček. V 69.minute i soupeř inkasoval žlutou kartu i zde bylo důvodem špatné střídání. V 80.minute utekl hráč číslo 10 Dostál Ondřej, který završil stav gólem na celkový výsledek 4:0. Nezbývá nám než našim hráčům poděkovat za snahu a podány výkon, který plně odpovídal získaným vítězstvím a popřát jim hodně štěstí v dalším utkání.