Starší žáci – Nemošice 1:7

Starší žáci – Nemošice 1:7

Branka: 57. Jadrníček

Sestava: Zelinka Tomáš – Kozubek Lukáš, Pohanka Kryštof, Balý Štěpán, Gamper Tadeáš, Hauser Tomáš, Pecka Šimon, Jadrníček Ondřej, Dostál Ondřej, Kozubek Michal, Žídek Adam, Král Samuel, Kárníková Patricie, Rosenberger Adam

V sobotu 6. května nás čekalo domácí utkání s lídrem tabulky – celkem Nemošic. Domácí tým byl oslaben o tři nemocné borce a opětovně posílen o jednoho navrátivšího zpět.
Do utkání hoši nastoupili se zajištěnou obranou a čekáním na únikové situace. Bohužel však již v osmé minutě utkání soupeř přesnou střelou otevřel skóre. Do konce první poloviny utkání se mu to ještě podařilo ve 23. a 33. minutě utkání. Do šaten tedy hoši odcházeli za stavu 0:3. Soupeř využil stoprocentně tři gólové situace.
Do druhé poloviny utkání nastoupili naši hráči s pokyny otevřít více hru a tlačit se do útoku. Bohužel však ve 45. minutě utkání jsme dostali čtvrtý gól. V 57. minutě utkání jsme korigovali gólem hlavou Ondřeje Jadrníčka po rohové situaci. Od této chvíle jsme se dostávali více do hry a začali soupeře tlačit. Posledních šest minut utkání však bylo naprosto hororových, neboť v 74., 75. a 79. minutě jsme obdrželi další tři zbytečné góly. Celkově jsme tedy prohráli s celkem Nemošic 1:7.

Napsat komentář