Členská sekce

FK Přelouč přechází na nový systém ohledně správy klubu a interní komunikace mezi členy našeho fotbalového klubu, jehož hlavním cílem je, aby se členská sekce FK Přelouč stala jediným komplexním kanálem pro komunikaci a řízení celého klubu. Z tohoto důvodu žádáme všechny členy FK Přelouč, aby se do nového systému zaregistrovali.

Naplnění systému jeho členy je jeho základní podmínkou pro účelné a efektivní fungování. Člena klubu (hráče, hráčku), který ještě nedosáhl šestnácti let musí registrovat jeho rodiče, hráči nad šestnáct let se registrují sami. Registraci může provést zde! (přístup je i z webu fkprelouc.cz – podstránka v záložce KLUB). Podrobný návod pro registraci a další informace jsou níže ve článku.

Klubová sekce

Každý člen (trenér, hráč, rodič) najde na svém profilu veškeré potřebné informace, které se týkají jeho samotného, týmu ve kterém hraje a stejně tak vše důležité v rámci celého klubu. Tréninky a docházka na ně, nominace na zápasy, celoklubový kalendář, přehled plateb nebo elektronické odevzdávaní dokumentů, to je pouhý zlomek toho, co členská sekce umožňuje. Elektronizace, zjednodušení a zrychlení komunikace a sdílení informací, to je hlavní myšlenkou této platformy.

Mobilní aplikace

Navíc klubovou sekci eos nemusí naši členové používat jen na svých počítačích, ale i na mobilních telefonech. Ke spuštění sekce jsme totiž zároveň připojili i mobilní aplikaci, kterou si může každý jednoduše stáhnout. Link pro stažení aplikace je zde: https://www.eos.cz/mobilni-aplikace.

Návod na přihlášení do klubové sekce FK Přelouč:

  1. Otevřete si přihlašovací stránku do Členské sekce
  2. Ve spodní části klikněte na odkaz: „Nová registrace“
  3. Vyplňte textová pole označená hvězdičkou (např. jméno a příjmení člena, rodiče vyplňují jméno a příjmení svého dítěte). Po vyplnění všech polí (do pole Poznámka uveďte kategorii, ve které Vaše dítě působí), klikněte na tlačítko Odeslat
  4. Po schválení klubem na e-mailovou adresu, kterou jste zadali, obdržíte zprávu s pozvánkou do Členské sekce.
  5. Klikněte na odkaz, který Vám přišel do emailu.
  6. A teď to nejdůležitější: Pokud Vás k tomu systém vyzve, zvolte, zda jste ČLEN, nebo RODIČ/ZÁSTUPCE daného člena

Rodiče/zástupce více dětí se musí přihlásit skrze pozvánku každého z nich (správu veškerých dětí pak budou mít pod svým profilem)

  1. Potvrďte, upravte či zadejte své základní údaje a klikněte na tlačítko Odeslat
  2. Budete přesměrováni na přihlašovací stránku, zadejte email, heslo a klikněte na tlačítko „přihlásit se“
  3. Vyplňte prosím kontaktní údaje.
  4. Můžete začít naplno využívat Členskou sekci FK Přelouč.

Věkové hranice v členské sekci:

16 let

Věková hranice, po jejímž dovršení může člen sám měnit své kontaktní a jiné údaje, resp. zasílat žádosti o jejich změnu na vedení klubu.

19 let

Věková hranice plnoletosti člena pro klubovou sekci, tedy věk, do jehož dovršení jsou u člena vyžadovány kontaktní údaje alespoň na jednoho rodiče, resp. odpovědného zástupce.

Odkazy, které by se vám mohly hodit:

Obrázkový návod pro registraci:

Informace pro členy a rodiče aneb co mě čeká v členské sekci: https://www.eos.cz/podpora

Jak zprovoznit mobilní aplikaci a propojit ji tak s členskou sekcí: https://www.eos.cz/podpora

V případě dotazů nebo jakýchkoli problémů související s přechodem klubový systém eos nás kontaktujte na e-mailu fk.prelouc@seznam.cz. Pro urgentní případy je k dispozici …………. na telefonním čísle …………..

Věříme, že se vám bude v nové sekci dobře pracovat, ušetří vám spoustu času a celkově zpříjemní fungovaní v klubu FK Přelouč.