Mladší žáci – Třemošnice 1:5

Mladší žáci – Třemošnice 1:5 (1:4)

Branka: 9. Adam Rosenberger

Sestava: D. Kollert – M. Minaříková, J. Kubín, A. Rob (P. Širůček) – A. Remler, T. Gasparovič, M. Dvorak (J. Šmíd) – O. Moravec, A. Rosenberger (W. Hoy)

Zápas začal podle našich představ. Prvních 10 min. jsme diktovali tempo hry. Adam Rosenberger umístil svou střelu k tyči a vedli jsme 1:0. Poté jakoby jsme přestali hrát. Chyběl nám střed hřiště. Soupeř se začal bez potíží prosazovat na hranici vápna a při zakončení, což vedlo k rychlému vyrovnání. Zbytek první půle jsme nedokázali na soupeřovu hru reagovat, a tak jsme šli o poločase do kabin za stavu 1:4. O poločase to v kabině trochu jiskřilo. Přeskupili jsme obranu, zálohu a změnili taktiku hry. Druhý poločas už byl znatelně lepší. Posílením střední osy jsme vyrovnali hru. Soupeř se nedostal do koncovky. Nepříznivý výsledek se nám však i přes pár nadějných akcí a gólovek nepodařilo otočit. Za zmínku ještě stojí šikovnost soupeřova útočníka, který vstřelil všech 5 branek. Za druhou půli díky. FKP olé