A  mužstvo – Tatenice    2:0 (0:0)

Branky: 49. a 90. Michal Hejcman

Sestava: Konvalina – Rokyta Václav (88.Kmoníček), Kačírek, Novák, Voženílek Libor – Voženílek Vojtěch (78.Linhart), Forman (85.Hřečín), Janecký,  Chaloupský (69.Ludvíček) – Hejcman, Vančura

Poslední domácí utkání podzimu jsme chtěli zvládnout a vyhrát.
První poločas byl z naší strany festival neproměněných šancí. Ale pozor, i náš gólman předvedl důležitý zákrok a podržel nás. Naši hráči předvedli několik oku lahodících akcí, ale gólové zakončení stále chybělo. Ani penalta nám nevyšla. Párkrát zvonilo břevno a tyč branky soupeře … stále nic.
Druhý poločas z naší strany už nebyl tak výrazný, ale opět pár šancí ke skórování bylo. Nakonec utkání rozhodl hlavou Michal Hejcman po standardní situaci ve 49 minutě – 1:0. Hosté z Tatenice zahrozili v 85. minutě z levé strany, ale náš gólman to vyřešil bravurně. Naše pojistka přišla v závěru utkání, kdy se prosadil opět Michal Hejcman v 90. minutě – 2:0 .
Naši hráči celé utkání odmakali a opět byla vidět velká touha po vítězství . Zaslouženě bereme tři body. Opět pochvala pro všechny hráče .