Zasloužená výhra v Králíkách

Jiskra 2008 – Mladší žáci 1 : 5 (0 : 2)
Branky: 18.Novák F., 22.Hataš, 44.Dostál, 47. a 57.Hubka
Sestava: Zelinka – Hataš, Kobera, Balý, Havrda, Hauser, Gamper, Phan Ba, Jadrníček, Dostál, Novák F., Hubka, Kozubek, Novák J., Flieger, Novák J.
Za chladného počasí a neustálého deště jsme vstoupili do utkání aktivně a Filip Novák prověřil z dálky pozornost domácího brankáře. Na těžkém terénu jsme byli lepší, ale nedařilo se nám gólově prosadit. Konečně v 18.minutě po krásné akci skóroval Filip Novák 0:1. Ve 23.minutě po levé straně utekl obraně Hataš a po kličce brankářovi dal do prázdné branky na 0:2. Ke konci poločasu jsme vsítili ještě jeden gól, ale rozhodčí ho kvůli zranění domácího brankáře neuznal. I na začátku druhého poločasu jsme byli stále aktivní a hráli i docela pohledný fotbal. Po dvou náznacích šancí se konečně poprvé letos ve 45.minutě trefil i velmi agilní Dostál – 0:3. Ve 47. minutě jak jinak než patičkou na brankové čáře zvyšuje na 0:4 Hubka. V 50.minutě jsme po ojedinělé akci domácích inkasovali ze samostatného úniku 1:4. V 58.minutě po krásné akci Kobery a přehození brankáře dal další gól Hubka – 1:5 a tento výsledek už jsme si do konce zápasu pohlídali. Dnes musím kluky pochválit že i za špatného počasí předváděli pohledný fotbal s řadou šancí a hlavně i našeho brankáře za zneškodnění několika ošemetných situací okolo naší brány.