Slatiňany – Starší žáci 3:2 (1:2)

Branky: 33. a 34. Kryštof Pohanka

Sestava: Zelinka Tomáš – Kozubek Lukáš, Kobera Michal, Pohanka Kryštof, Balý Štěpán, Gamper Tadeáš, Hauser Tomáš, Pecka Šimon, Jadrníček Ondřej, Dostál Ondřej, Kozubek Michal
Střídali: Žídek Adam, Král Samuel, Kárníková Patricie

V neděli 14. května nás čekalo venkovní utkání s celkem Slatiňany. Do utkání hoši nastoupili s potřebou nutné výhry. Bohužel však v 23. minutě utkání soupeř přesnou střelou otevřel skóre. Naši hráči to však nevzdali a do konce první poloviny utkání se jim podařilo ve 33. a 34. minutě utkání korigovat dvěma přesnými trefami Pohanky a skóre otočit. Do šaten tedy hoši odcházeli za stavu 1:2 v náš prospěch.
Do druhé poloviny utkání nastoupili hráči s pokyny hrát ze zabezpečené obrany. Bohužel však již ve 45. a 47. minutě utkání tyto pokyny absolutně nesplnili a dostali jsme dva rychlé góly. V 66. minutě utkání inkasoval soupeř žlutou kartu za faul na našeho hráče. Nervózní utkání z obou stran kdy ani jeden soupeř nechtěl udělat chybu se neslo až do konce zápasu. Celkově jsme tedy prohráli s celkem Slatiňany 3:2.