Starší žáci – Dolní Újezd 1:6

Starší žáci – Dolní Újezd  1:6 (0:4)

Branka: 75. Tomáš Hauser (pen)

Na státní svátek se naši chlapci utkali s celkem Dolního Újezdu. Favoritem utkání byl soupeř, který od počátku diktoval tempo a styl hry.V 8.minutě vstřelil soupeř první gól do naší sítě. Druhý a třetí následoval ve 23 a 28 minutě utkání. V 31.minutě se náš brankář dopustil faule v pokutovém území a z nařízené penalty se Újezd nemýlil a do šaten se šlo se skóre 0:4. Do druhé poloviny utkání soupeř nastoupil v poklidu, který korunoval pátým a šestým gólem do naší sítě. V 69.minutě utkání obdržel náš útočník Pohanka žlutou kartu a v 72.minutě dostal též kartu hostující hráč za faul ve vápně. Z nařízené penalty se Hauser nemýlil a upravil skóre na konečných 1:6. V závěru ještě domácí Jadrníček obdržel žlutou kartu za zbytečný faul. Gratulujeme soupeři k vítězství.