Nemošice  – Starší žáci  4:3 (3:0)

Branky: 48., 62. Kryštof Pohanka, 76. Tomáš Hauser (pen)
Sestava: Zelinka – Babych, Rosenberger, Pohanka, Balý, Gamper, Hauser, Hataš, Jadrníček, Dostál, M. Kozubek
Střídali: Žídek, Král, Havrda, Kárníková, L. Kozubek, Štrobich
Dne 10. září zavítali naši starší žáci na horkou půdu Nemošic. Utkání začalo v 9:30 hod očekávaným náporem domácích hráčů, kteří svůj tlak na naši obranu zúročili v 11.min, kdy po křížné nahrávce překonali našeho brankáře – 1:0. Po obdrženém gólu sice naši borci hlavu nesklopili a nadále se snažili přejít do ofenzivní činnosti, ale ve 30. minutě nás soupeř zaskočil přesnou střelou k tyči a zvýšil náskok na 2:0. V tu chvíli si naši borci už přáli, aby rozhodčí písknul poločas. Bohužel však po chybě v záloze se Nemošicím podařilo ve 38. minutě vstřelit třetí gól – 3:0 . Odpočinek a důrazná slova trenéra nakopla naše borce do druhé poloviny tak, že se nám podařilo ve 48. minutě snížit po individuálním úniku Kryštofa Pohanky na 3:1. Tentýž hráč obdržel v 51. minutě i žlutou kartu. Tuto chybu však bohatě odčinil v 62. min. zápasu, kdy zasadil soupeři kontaktní gól na 3:2. V tu chvíli začali nervy pracovat na obou stranách a soupeř v téže minutě vyfasoval taktéž žlutou kartu. Po krásném úniku nás soupeř fauloval a rozhodčí nařídil zcela oprávněnou penaltu, kterou proměnil Tomáš Hauser. Stav byl tedy v 76. min vyrovnán na 3:3.  Při posledním útoku soupeře byla dle úsudku rozhodčího nastřelena ruka našeho obránce a v poslední minutě utkání byla proti našemu týmu nařízena přísná penalta, kterou soupeř proměnil a celkově utkání rozhodl ve svůj prospěch 4:3. Našemu hráči Ondřeji Dostálovi byla ještě za protesty udělena žlutá karta. Celkově je nutno vyzvednout úsilí našich hráčů, kteří nepříznivý stav dokázali srovnat a nebýt sporné penalty v poslední minutě utkaní,  mohlo dojít ke spravedlivé remíze.