FK Orlicko – Dorost  1:1 (1:0)

Branka:  61. Adam Vencl
Sestava: Hryněnko – Hývl, Vančura, Hrobař, Kamas – Košař, Vosáhlo, Věříš, Horáček – Vencl, Kohler
Střídali: Macháček, Čapek, Dostál, Pohanka, Hauser
Do Ústí nad Orlicí jsme přijeli bez šesti hráčů a bylo to znát. Domácí byli od začátku lepší na míči, pohybem bez něj a postupně se přibližovali k našemu vápnu. Dostali jsme se pod tlak, vyrobili jsme chybu a soupeř ji z penalty potrestal. Do druhé půle jsme přidali na bojovnosti, důrazu i pohybu a hra se chvílemi vyrovnala. Půl hodiny před koncem domácí obrana vyrobila s brankářem hrubku a Vencl lobem trestal – 1:1. Poté nás soupeř začal tlačit. Hryněnko předvedl deset minut před koncem vynikající zákrok a tak vezeme cenný bod. Za druhý poločas si tento mladý tým zaslouží uznání. Velmi dobrý výkon předvedl čerstvý dorostenec Hývl.