Žamberk – Mladší žáci 2:2

Žamberk – Mladší žáci  2:2 (0:2)

Branky: 4. Michal Kobera, 35. Adam Rob
Sestava: Zelinka – Gasparovič, Kobera, Havrda, Kubín, Gamper, , Rob,  Štrobich, Širůček, Jadrníček

Už je to obehraná písnička, ale do Žamberku jsme odjížděli v devíti lidech a tím pádem bez možnosti střídat. Tomu jsme taky přizpůsobili taktiku. Ze začátku byla hra vyrovnaná a dokonce se nám z ojedinělého útoku podařilo vstřelit gól. Pak nás domácí zatlačili a jen díky výborné obranné hře a skvělým zákrokům brankáře jsme drželi čisté konto. Na konci poločasu se nám povedl jeden rychlý brejk a navýšili jsme vedení na 2:0. Kluci si o poločase trošku odpočinuli a tím pádem byla cca 10 minut druhého poločasu ještě hra docela vyrovnaná, ale s ubývajícím časem se na naší obranu valil jeden útok za druhým. Po vydařené střele pod víko domácí snížili. A stále se tlačili do útoku. Kluci statečně bojovali a když už se zdálo že udržíme šťastné vítězství, tak domácí minutu před koncem střelou zpoza vápna vyrovnali. Tentokrát musím všechny kluky pochválit za obětavý výkon.