Mladší žáci – Nemošice 4:8

Mladší žáci – Nemošice  4:8 (2:4)

Branky: 12. Jakub Švaninger, 31. Michal Kobera, 35. Petr Širůček, 39. Ondřej Kopecký
Sestava: Zelinka – Gasparovič, Kobera, Rosenberger, Havrda, Kubín, Gamper, Kozubek, Rob,  Štrobich, Širůček, Jadrníček, Kopecký, Švaninger

Začátek utkání přinesl řadu nepřesností na obou stranách. Více příležitostí si ale připravili hosté a jen díky zásahům našeho brankáře byl stále nerozhodný stav. Hosté měli ale na hrotu Linhu, který výškově i fyzicky převyšoval naše hráče a ty si s ním nedokázali poradit. Tak konec prvního poločasu proměnil v soukromou střelnici a dal 4 góly. Teprve poté jsme se trošku probudili a do konce poločasu jsme výsledek 2 góly korigovali. Druhý poločas jsme začali lépe my a během osmi minut jsme dokázali skóre vyrovnat na 4:4. Ale to bylo bohužel z naší strany vše. Síly docházeli, museli jsme prostřídat a do toho zasahoval svými nepřesnými výroky hlavní rozhodčí a tak si hostující Linha zopakoval střelnici z první půle a dalšími 4 góly završil skóre na 4:8. Blahopřejeme soupeři k výhře.