Dolní Újezd – Mladší žáci 9:0

Dolní Újezd – Mladší žáci  9:0 (7:0)

Sestava: Zelinka – Gasparovič, Kobera, Rosenberger, Havrda, Kubín, Gamper, Kozubek, Rob,  Štrobich, Jadrníček, Konvalina, Ulanov

Za krásného počasí začal zápas a my jsme z prvních dvou střel inkasovali a tím bylo jasné jakým směrem se zápas bude ubírat. Soupeř nás přehrával a poločas skončil 7:0. Přitom se stejným soupeřem jsme na podzim hráli vyrovnaný zápas. Ale v každém jarním zápase to vypadá, že se kluci bojí hrát a jak první inkasujeme, tak se naše hra sesype. Druhý poločas jsme trochu přeskupili řady, abychom aspoň nedostali potupnou desítku. Tentokrát nás nepodržel brankář, obrana odkopne balón a myslí si, že tím je konec hry a tím pádem není podporovaný útok. Ve předu kluci ztratí balón, do bránění se jim moc nechce a pak se na nás valí jeden útok za druhým. Skóre se nakonec zastavilo na 9:0.