Starší žáci – Třemošnice 2:1

Starší žáci – Třemošnice 2:1 (2:0)

Branky: 13. Kozubek, 30. Havrda

Sestava: Danko – Pecka, Černý, Gamper, Kubín – Pohanka, Kvasnička, Kobera, Zeman (Širůček, Jadrníček) – Kozubek, Rob (Havrda)

Na druhé jarní kolo jsme doma přivítali hostující celek Třemošnice. Kluci šli na zápas nažhaveni s očekáváním výhry. Přestože jsme jim kladli na srdce bojovnost a obětavost, nebyly naše představy úplně splněny. První poločas nám sice gólově vyšel když ve 13 minutě skóroval Kozubek a ve 30 minutě po závaru před brankovištěm skóroval Havrda. Úvod druhého poločasu nám však utekl již od samého počátku kdy ve 41 minutě se soupeři podařilo po individuální akci snížit na rozdíl jednoho gólů. V tu chvíli začali nervy o udržení výhry, které vyvrcholili 5 minut před koncem zapasu, kdy jsme vinou faulu šli do deseti. Klukům se nakonec podařilo vší silou udržet konečný výsledek 2:1 a získat potřebné 3 body.