Mladší žáci – Třemošnice 1:1

Mladší žáci – Třemošnice 1:1 (0:1)

Branka: 60. Moravec

Sestava: Mercl – Stoklasa, Zeman, Moravec, Minaříková (Říha) – Remler, Sýkora, Novotný (Domniku) – Dvořák (Hoy)

Soupeř nás zaskočil svou brankou vstřelenou hned na začátku utkání. K tomu nám nepomáhalo ani počasí. Rozhodčí kvůli dešti a kroupám musel přerušit na pár minut utkání. Nemohli jsme se dostat do tempa. Ve druhé půli jsme se pomalu rozjížděli. V 60 min. Moravec krásnou střelou z přímého kopu srovnal stav na 1:1. Posledních 10 min. zápasu jsme konečně hráli naši hru. Jenže bylo pozdě. Při závaru před hostující brankou se nám ani na potřetí nepodařilo dostat míč do brány, a tak utkání skončilo remízou.
Pro soupeře úspěch, pro nás zklamání. 10 min. dobré hry nestačí. Musíme makat hned od začátku.