A mužstvo – SK Holice 4 : 3

A mužstvo – SK Holice 4 : 3  (2 : 1)

Branky: 11.a 50. Čada, 13.Oliva ,88.Klas,

Sestava: Šutovec – Dlask, Husák, Novák (71.Kmoníček), V.Voženílek. – Hladík M (Rokyta), Čada , Hrečín (90.Hladík T.),  Oliva (88 Vosáhlo),  Forman,   Klas.

Konečně vítězství, ale byly to nervy. Přijel soupeř, který se snažil hrát fotbal, nehrál tvrdě a to nám vyhovovalo.  Začali jsme aktivně, ale bohužel  již v 8.minutě zahrál Forman malou domů hlavou a byla krátká . Tak že 0:1. Naštěstí jsme se nesesypali  a  v 11. minutě vyrovnal po rohu Olivy Čada. A hned nato se trefil přímo z rohu Oliva. Byli jsme na koni ale náskok se nám navýšit nepovedlo  i když  šance Klase a Formana byly stoprocentní. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a v 50. minutě navýšil naše vedení opět Čada a vypadalo to velmi dobře. Bohužel jsme trochu zpychli a to se nám vymstilo. Dvakrát v krátkém sledu (61. a 64. min).jsme inkasovali (jednou opět krátká malá domů Nováka) a bylo zle. Měli jsme sice nadále převahu, gól visel na vlásku ale vypadalo to spíš na další remízu. Naštěstí nás v 88.minutě zachránil Klas, který po pěkné kolmici ustál souboj se stopery a samostatný nájezd s přehledem proměnil. Pak jsme hru střídáním rozkouskovali a soupeře již k ničemu nepustili. Sehráli jsme dobrý zápas (až na ty dvě malé domů a neproměněné šance v první půli) a je třeba kluky pochválit. Nadstandardní výkony předvedli Oliva, Voženílek, Klas a tradičně Čada. Produktivitu nám předvedl hostující  hráč Václavek (nejlepší střelec soutěže), který nám dal všechny tři branky. Velmi dobře pískal rozhodčí Fojtík. Snad jsme ale prolomili „remízovou kletbu“ a bude líp. Čekají nás ještě čtyři zápasy a je třeba bodovat.