Mladší žáci – Slatiňany 1 : 11 (0 : 4)

Branky: 69.Flieger
Sestava: Zelinka – Gasparovič, Kobera, Švaninger, Kopecký, Kubín, Gamper, Flieger, Jadrníček, Konvalina, Štrobich, Rosenberger, Kozubek L.

Vzhledem k jednoznačnému výsledku není k tomuto zápasu moc co říct. Čtyři hráči nastoupili i v utkání starších žáků a bylo to znát. Kluci tahali nohy za sebou a hráči s lavičky je moc nezastoupili. Od prvních minut zápasu jsme byli všude pozdě a soupeř si na hřišti dělal, co chtěl. V 17. minutě se ještě zranil Tomáš Zelinka v bráně, do brány musel Ondra Jadrníček a tím pádem jsme měli zas o jednoho hráče do pole méně. Skóre hrozivě narůstalo a zastavilo se až na 11 gólech. V poslední minutě jsme aspoň vstřelili čestný gól, když se na rozloučenou s námi trefil Antonín Fliegr ze samostatného úniku do pravé šibenice. Za zápas bych chtěl pochválit za dobrý výkon Lukáše Kozubka  a v bráně Ondru Jadrníčka, neboť jejich zásluhou nebylo skóre ještě hrozivější.