A mužstvo – Pardubičky 1 : 1

A mužstvo – FK Pardubičky  1 : 1 (0 : 0)

Sestava: Šutovec – Dlask, Husák, Novák, V. Voženílek. – Hladík M, Čada ,Hladík T. (72.Kmoníček). Forman,  Rokyta V. (62.Vorel),Klas (Vančura Š.)  Branka: 90. Voženílek V. z penalty

Vyrovnaný zápas od samého začátku, hosté byli fotbalovějši, naši zase o to bojovnější. Hrajeme s tím co máme pro velkou marodku k dispozici a na hře dopředu je to hodně znát. Tím nechci shazovat výkon hráčů, prostě hrajeme to na co momentálně máme. Druhý poločas se opět odehrával hlavně ve středu hřiště, ale soupeř se čím dál více dostával před naší branku, což korunoval v 61.minutě pěknou akcí, po které prostřelil Šutovce hostujíci Múller. Gól nás ale nepoložil a dál jsme bojovali,  hru oživili střídající hráči Vorel a Kmoníček, vytvořili jsme si i dobrou střeleckou příležitost, ale Forman pálil vedle. Závěr byl hektický, hra se přelévala od jedné brány ke druhé, mohli jsme i inkasovat, ale naše snaha byla odměněna penaltou v nastavení, když byl ve vápně faulován Čada. K penaltě se postavil Voženílek a bezpečně ji proměnil. Poté byl zápas ukončen. To se samozřejmě nelíbilo hostům, kteří při odchodu do kabin počastovali rozhodčí nadávkami, za což padlo i několik žlutých karet. Celý tým je třeba pochválit za nasazení a bojovnost do konce zápasu i když fotbalovost nám chybí. Výborné výkony předvedli Forman, Voženílek (i přes chybu při inkasovaném gólu) a střídající mladík Vorel. Příští zápas jedeme do Moravan, které jsou jediné v tabulce pod námi, tak snad zabodujeme naplno tam.

LE