Starší žáci – SK Nemošice 1 : 4

Starší žáci – SK Nemošice  1 : 4 (1:2)

Na úvod jarní části sezony jsme hostili Nemošice. Přestože ze zdravotních důvodů memohly nastoupit opory V. Černý a T. Kvasnička, hrál se vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Ačkoli jsme se snažili zdvojovat jejich nejlepšího hráče N. Linhu v patnácté minutě se přeci jen prosadil a hosté vedli 1:0. My jsme své šance bohužel neproměňovali. Ve 21 minutě Eliáš Zeman založil nádhernou akci na jejímž konci dal srovnávací branku Michal Kobera. Nadějný stav jsme ale do přestávky neudrželi. Odražený balon dostal soupeřův útočník proti noze a se štěstím přehodil Zeldu, který předtím vychytal několik soupeřových šancí (1:2). Přesto jsme v kabině kluky hlavně chválili. Dojem z první půle byl velmi dobrý a naše šance na body jsme viděli vysoko. Bohužel jsme v druhém poločase po nedorozumění obrany obdrželi třetí branku (1:3). Přesto se kluci nevzdávali a bojovali. Bohužel štěstí mám ten den nepřálo. Dvakrát zazvonilo po našich střelách břevno a další šance jen těsně minuli bránu. Zato soupeř byl produktivnější a do konce přidal ještě jeden gól (1:4). To už hráli kluci trochu v křeči a hlavně střed zálohy místo aby hledal přihrávkou spoluhráče míč zbytečně předržoval. I střel z větší vzdálenosti mohlo být víc. Každopádně ceníme si toho, že kluci makali až do konce. Musíme se zaměřit na produktivitu v zakončení a zase si naklonit fotbalové štěstí.