B mužstvo – Načešice 0 : 2

B mužstvo – Načešice   0 : 2 (0 : 1)

Sestava: Sirůček  –  Sekyrka,  Machačný, Kačírek, Musil (46.Ludvíček),  Vorel,  Beránek Mil.  (70.Beránek Mar.) Pokorný (75.Rokyta Voj.), Kmoníček, Vančura,  Bendžik

Co je nám platné, že hrajeme celý zápas na jednu bránu, když místo toho abychom vyhráli 5 : 0 nakonec prohrajeme. Trápí nás to samé co v Áčku,  nedáme gól. Prostě katastrofa. V poli jsme hráli dobře, fungovala rozehrávka , soupeře jsme jasně přehrávali a do šancí se dostávali. Už je to křeč a neskórujeme ani z ložených šancí. Obrana hrála spolehlivě, v poli pak výborný Vorel a Kmoníček, Bohužel nás tentokrát  nepodržel golman Sirůček, který se podepsal pod oběma góly. Příslibem může být,  (hlavně pro Áčko) že se konečně objevil pan Ludvíček, který k nám přestoupil v létě z Bohdanče a dosud se neukázal ani na tréninku. Snad začne trénovat a hlavně hrát.

LE