Choceň – Starší žáci 1:3 (1:1)

Branky: 15., 47., 66. Kryštof Pohanka

Sestava: Zelinka Tomáš – Kozubek Lukáš, Kobera Michal, Pohanka Kryštof, Balý Štěpán, Gamper Tadeáš, Hauser Tomáš, Rossenberger Adam, Jadrníček Ondřej, Dostál Ondřej, Kozubek Michal
Střídali: Kubín Jan, Král Samuel, Havrda Adam, Minaříková Maruška

V sobotu 20. května nás čekalo venkovní utkání s celkem Choceň. Do utkání hoši nastoupili s cílem napravit špatný herní projev z minulého týdne. Tento předpoklad začali naplňovat ve 13. minutě utkání, kdy rychlík našeho týmu Pohanka unikl soupeřově obraně a vsítil první gól utkání. Bohužel však ve 35. minutě utkání soupeř přesnou střelou srovnal skóre. Naši hráči trochu zatáhli obranu a naštěstí vydrželi do poloviny utkání bez obdržené branky. Do druhé poloviny utkání naši hráči nastoupili jako úplně jiní. Ve 46. minutě utkání po závaru před bránou dal gól opět Pohanka a hattrick dovršil v 66. minutě utkání nádherným a velice důležitým pojišťovacím gólem. Následně se našim hráčům podařilo už utkání udržet a dotáhnout do výsledné velmi důležité výhry 3:1.