Fotbal nemá logiku

Mladší žáci – Dolní Újezd 1 : 2 (1 : 0)
Branky: 26.Kobera
Sestava: Zelinka – Hataš, Kobera, Balý, Kozubek, Havrda, Hauser, Gamper, Phan Ba, Jadrníček, Dostál, Novák F., Flieger, Král, Srstka, Novák J .
Citát trenéra Pospíchala přesně charakterizuje nedělní zápas mladších žáků. Naše mužstvo si za zápas připravilo snad třicet šancí, ale vstřelilo jen jeden gól, hosté si připravili šance tři a skórovali dvakrát. Zatímco hosté při svých šancích šli důrazně za gólem, naši hráči zakončovali nedůrazně, dávali si v těsné blízkosti branky přednost při zakončení a pak nezakončil nikdo, několikrát jsme šli 2 na 1 nebo 3 na 2 a nevyužili jsme toho nebo si to náš útočník zamířil místo k brance k rohovému praporku. Výsledkem pak je zbytečná ztráta bodů se soupeřem, který byl rozhodně k poražení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *