A-mužstvo – Moravany 0 : 4

A-mužstvo – Moravany                     0 : 4 (0 : 2)

Sestava: Skalický – Novák, Kačírek, Březina, Kmoníček (61.Voženílek L.) – Chaloupský (61.Pištora), Husák, Forman (87.Pokorný), Voženílek V. – Hejcman (87.Hladík M.), Klas (61.Lipavský)

Zápas proti poslednímu celku tabulky se nám vůbec nevydařil. Našemu celku chyběla přesnost, bojovnost i fotbalovost, takže jsme po zásluze prohráli a musíme si přiznat, že prohra mohla být i vyšší. Zápas začal oboustranně opatrně, jako první se pak osmělili hosté a rychle zjistili, že naše mužstvo nemá svůj den. Po několika náznacích šancí vstřelil v 16.minutě hlavou vedoucí branku z malého vápna Beran. V 17.minutě hosté skórovali podruhé, ale rozhodčí branku naštěstí pro ofsajd neuznal. A tak druhý gól, tentokrát regulérní přišel po naší chybě v rozehrávce a rychlém protiútoku ve 21.minutě z kopačky Knotka. Poté hosté polevili a v klidu kontrolovali průběh zápasu. Hned na začátku druhého poločasu zachytil Knotek malou domů Kmoníčka a přehodil Skalického – 0:3. Náš očekávaný nápor stále nepřicházel a šance si vytvářeli spíše hosté. Proměnili však naštěstí už jen jednu v předposlední minutě, kdy Knotek zblízka uzavřel hattrick. Po zlepšujících se výkonech z poslední doby jsme tak dostali hodně ledovou sprchu, která nám může hodně zkomplikovat boj o záchranu.