I po šestém kole bez výhry

A-mužstvo – Načešice 1 : 1 (1 : 0) p.k. 4 : 2
Branky: 6.Oliva – 70.Tlapák
Sestava: Šutovec – Kmoníček, Vančura, Ulrych, Rokyta Vá. – Ludvíček, Forman (46.Pokorný), Chaloupský (74.Hladík T.), Janecký – Oliva (79.Linhart), Novák
Do zápasu jsme vstoupili dobře, již v 6. minutě Oliva využil špatného postavení soupeřova brankáře a střelou zpoza vápna otevřel skóre. Po vstřelené brance však naše mužstvo polevilo a diváci mohli ve zbytku poločasu vidět hru plnou nepřesností z obou stran. Přesto jsme si v průběhu prvního poločasu připravili další tři nadějné příležitosti, které jsme však bohužel nevyužili. Ve druhém poločase se naše hra nepatrně zlepšila, ale svou velkou šanci nevyužil Ludvíček, který šel sám na soupeřova gólmana, výborně chytající brankář hostí si poradil i s gólovými hlavičkami Nováka a Janeckého. Soupeř nás pak potrestal v 70.minutě, kdy Jirásek přehrál nedůrazného Kmoníčka a jeho centr přes celé vápno přesně zakončil Tlapák. Krátce po obdržené brance jít mohli hosté dokonce do vedení, ale jejich brejk zlikvidoval na poslední chvíli nohou Šutovec a další šanci hostující útočník prováhal. Poslední šanci zápasu pak měl Novák, ale s jeho střelou si brankář hostí poradil. Ve čtvrtém domácím zápase se tak zrodila třetí remíza a penaltový rozstřel tentokrát skončil šťastně pro nás. Každopádně je vzhledem k výkonu soupeře pro nás tento výsledek jasnou ztrátou .