Konečně výhra za tři body!

A-mužstvo – Ústí nad Orlicí B   3 : 1 (2 : 1)
Branky: 22.Voženílek, 33.Pokorný, 59.Ludvíček z pen. – 35.Grunta
Sestava: Šutovec – Kmoníček, Březina, Ulrych, Rokyta Vá.(86.Hladík T.) – Pokorný, Voženílek, Novák (74.Chaloupský), Ludvíček – Oliva (68.Vančura), Janecký
Kdo viděl sobotní zápas, musel se při znalosti postavení obou mužstev v tabulce podivit jeho průběhu. Naše mužstvo na těžkém terénu hosty, kteří byli před zápasem na druhém místě tabulky, po celý zápas přehrávalo a nakonec zcela zaslouženě zvítězilo. První branku zápasu vstřelil ve 22.minutě střelou k tyči zpoza vápna Voženílek. Ve 33.minutě centroval Oliva a na zadní tyči skóroval nepokrytý Pokorný. O dvě minuty později hosté snížili. Rozhodčí nařídil přísnou penaltu, kterou sice Šutovec vyrazil, ale Grunta byl u vyraženého míče první a z dorážky už Šutovcovi nedal šanci. V 59.minutě faulovali hosté ve vápně a Ludvíček nám z penalty vrátil dvoubrankové vedení. Naše mužstvo si pak ve zbytku zápasu vedení zkušeně pohlídalo a tak jsme se poprvé v sezóně mohli radovat z výhry. Výborně si vedli zejména Voženílek s Novákem ve středu zálohy, pochvala za předvedený výkon však náleží celému mužstvu.

Napsat komentář