Čtyři góly Kobery

Slatiňany – Mladší žáci 2 : 4 (0 : 2)
Branky: 27., 32., 41. a 58.Kobera
Sestava: Zelinka – Hataš, Kobera, Balý, Havrda, Hauser, Gamper, Phan Ba, Jadrníček, Dostál, Novák F., Hubka, Kozubek, Král, Novák J.
Na začátku utkání nás domácí zatlačili a měli i pár pěkných střel, ale většinou těsně vedle nebo do boční sítě branky. Od 15.minuty jsme hru vyrovnali, ale nedařilo se nám se pořádně dostat k ohrožení branky domácích a když už, tak naše slabé střely pochytal brankář domácích. Ve 27.minutě se nám však povedla pěkná akce a Kobera vstřelil první gól. Ve 32.minutě po nádherném pasu za obranu od Hubky běžel Kobera sám na branku a nezaváhal – 0:2 a takto skončil i poločas. Druhý poločas jsme začali opět aktivně, po pěkné nahrávce Gampera šel ve 41.minutě znova Michal Kobera sám na brankáře a opět se nemýlil. Pak jsme vystřídali, trochu polevili a po hrubce naší obrany domácí ve 46.minutě snížili a za dalších sedm minut přidali po samostatné akci další gól. Domácí byli v této fázi utkání lepším týmem a hnali se za vyrovnáním, ale už se gólově neprosadili. Naopak se střelecky prosadil opět Kobera, který v 58 minutě po individuální akci pojistil naše vítězství svým čtvrtým gólem.