Prosetín – A mužstvo 0 : 2

Prosetín  –  A mužstvo 0 : 2 (0:1)

Branky: 20.Lipavský, 56. Janecký

Sestava :  Šutovec ,Hrečín , Novák , Husák, V. Voženílek  ,Chaloupský , Lipavský , (84.Forman) Klas (40.Hladík M.), Čada, Janecký, Hejcman (88.Dlask)

Konečně se nám podařilo bodovat naplno, hráči si dokázali, že za určitých podmínek hrát fotbal jde . Těch porážek a remíz už bylo dost a konečně přišlo naše vítězství . Tentokrát jsme si vytvořili i brankové příležitosti a dvě proměnili. Bojovali jsme a také dokázali přitvrdit ( 4 žluté karty) a to na domácí platilo. Dostali jsme se v tabulce na dostřel za Pardubičky (2 body) a Prosetín (1 bod). Snad nás to povzbudí do dalších zápasů a budeme pokračovat ve zlepšených výkonech .Hlavně doma máme co napravovat .Za zápas v Prosetíně patří pochvala pro celý tým . V sobotu přivítáme vedoucí tým tabulky a můžeme jen překvapit, na mužstva která „hrají fotbal“  se nám ale vcelku daří.
LE