A mužstvo – Vys. Mýto B 0 : 2

A mužstvo  – Vysoké Mýto B  0 : 2  (0:0)

Sestava:  Šutovec – Hrečín (57.Hladík T.), Novák , Březina,  V. Voženílek ( 81.Dlask) – Chaloupský (73.Husák), Lipavský , Klas, Čada – Hejcman (85.Hladík M.), Oliva (57.Janecký)

První domácí zápas jarní části KP jsme začali katastrofálně, hned v první minutě jsme vyrobili penaltu (Březina), kterou však zlikvidoval Šutovec. Brzy na to jsme měli skvělou příležitost skórovat, ale hlavičku po odraženém míči v malém vápně reflexivně zneškodnil gólman soupeře. Potom se hra vyrovnala, ale šance měl jen soupeř. Po dešti byl trávník hodně kluzký, což mělo velký vliv na hru obou mužstev. Druhý poločas už vyzněl jasně pro soupeře a bylo jen otázkou času, kdy dostaneme gól, což se také stalo. Soupeř nás stále přehrával a když skóroval podruhé bylo hotovo. My jsme se zmohli jen na pár závarů ve vápně soupeře a to bylo málo. Od debaklu nás zachránil vynikající Šutovec, který kromě penalty chytil dalších šest, nebo sedm loženek soupeře. Přísnější měřítko z našich hráčů snese pouze Hejcman. Tentokrát nám scházela i větší bojovnost a důraz. Takhle se o záchranu nehraje. Doufejme, že to klukům otevřelo oči a příští týden na hřišti Prosetína předvedeme lepší výkon a v zápase o „6 bodů“ uspějeme.
LE

celé utkání k vidění:
https://app.veo.co/matches/20240323-23-3-2024-164842-bdb7bcd3/ Neobsahuje žádné viry.www.avast.com