áčko opět vítězně

A mužstvo – Lázně Bohdaneč  2:0 (1:0)

Branky: 15. Dominik Oliva (pen.), 87. Michal Hejcman
Sestava: Šutovec – Vác. Rokyta, Kačírek (84. L.Voženílek), Březina, Machačný – Chaloupský, Janecký (89.Voj.Rokyta), Pištora (75. Forman), V.Voženílek (90.Novák) – Oliva (74.Vančura), Hejcman

Trenér Leoš Cirkl:
Na dnešní domácí utkání k nám přijel velice kvalitní soupeř. Hosté byli více na míči ,ale naše mužstvo podalo velmi dobrý výkon. Opět nám nechyběla zodpovědnost a bojovnost. Odměnou nám je další vítězství. Pochvala pro celý tým.

B mužstvo – Ostřešany  1:1 (0:0)

Branka: 65. Milan Beránek
Sestava: Sirůček – Kmoníček, Mar. Beránek, Husák, Voj. Rokyta (56.Kačírek) – Štainer, Forman, Hřečín, T. Hladík – M.Hladík (84.Václavek), Mil.Beránek

S Ostřešany jsme odehráli poměrně kvalitní utkání. Soupeře jsme předčili ve všech herních činnostech. V první půli jsme po nastřelené tyči M. Hladíkem a následné dorážce M. Beránkem měli jít do vedení, avšak druhý jmenovaný trefil pouze nohu na čáře stojícího hráče. Tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve druhém poločase jsme naši převahu promítli i do skóre, kdy Milan Hladík vybídl ke skórování Milana Beránka a ten se tentokrát nemýlil. Když už se zdálo, že si po zásluze připíšeme všechny tři body, dostali se hosté snad poprvé do našeho pokutového územ. Rozhodčí jim zapískal nesmyslnou penaltu, ze které se jim podařilo vyrovnat na konečných 1:1. Kluky výsledek po utkání velmi mrzel a přišli si okradení. Bohužel s kvalitou rozhodčích a ani jejich přístupem k našemu klubu mnoho nenadělají. Navzdory tomu je chválím za přístup a nezbývá než být příště ještě lepší a poradit si i s tímhle problémem.

Dorost – Heřmanův Městec  4:1 (1:0)

Branky: 11., 55. Michal Katzer, 52. Milan Hladík, 91. Pavel Koth
Sestava: Sirůček – Piskač, Věříš, Hladík, Vorel (46.Tejnický), Vosáhlo (75.Koth), Sekyrka, Katzer, Hrobař, Husák, Vančura

Starší žáci – Třemošnice  1:0 (0:0)

Branka: 51. Ondřej Dostál

Mladší žáci – Třemošnice  1:9 (0:4)

Branka: 39. Michal Kobera
Sestava: Jadrníček – Gasparovič, Kobera, Rosenberger, Havrda, Kubín, Gamper, Kozubek, Rob,  Štrobich, Konvalina, Ulanov, Vakarov, Pelts, Mercl, Širůček

V neděli k nám k dalšímu utkání zavítal poslední celek tabulky Třemošnice. Po nepovedené jarní sezóně jsem očekával, že v tomto zápase už chlapci zaberou a aspoň jednu výhru urveme. Opak byl pravdou. Hosté se ujali brzkého vedení a kluci jak prohrávají, tak zapomínají hrát fotbal!!! A to soupeř využil a postupně během zápasu svůj náskok navyšoval až na konečných 1:9. Ani k tomu nic jiného nemám, jen bych se opakoval. Gratulace soupeři k vítězství.

Starší přípravka

Starší přípravka – Nemošice 3:4
Branky: 2x Ondřej Moravec, Max Jelínek

Starší přípravka – Litomyšl 4:2
Branky: 2x Ondřej Moravec, 2x Jakub Šmíd

Starší přípravka – Přelovice 5:5
Branky: 2x Matěj Dvořák, Ondřej Moravec, Leoš Mercl, Jakub Šmíd

První zápas s Nemošicemi byla nešťastná prohra. Vedli jsme 3:2, ale 2 minuty před koncem soupeř vyrovnal a posledních vteřinách dokonce otočil, když našemu brankaři propadla střela z poloviny hřiště. Proti Litomyšli se hrálo velmi tvrdě a bojovalo se o každý míč. Takže vybojovaná výhra. V posledním zápase, jsme se nemohli dostat do tempa a tále prohrávali. Jsme aspoň rádi za remízu.

Mladší přípravka

Mladší přípravka – Nemošice 2:7
Branky: Adam Dvořák, Jan Pilný

Mladší přípravka – Litomyšl 8:10
Branky: Jan Blüml 2x, Adam Kopecký 2x, Jan Pilný 2x, Eliáš Novotný, Štěpán Heřmánek

Mladší přípravka – Přelovice 10:0
Branky: Jan Pilný 3x, Adam Kopecký 2x, Jan Blüml, Eliáš Novotný, Gabriell Domniku, Štěpán Heřmánek, Jakub Širůček

Sestava: Šnytrová – Dvořák, Novotný, Domniku, Heřmánek – Pilný, Blüml, Kopecký Širůček

V předposledním kole jsme zavítali do Přelovic, kde nám kromě domácích byli soupeři z Nemošic a Litomyšle. V prvním zápase jsme nastoupili proti Nemošicím a tento zápas, ač tomu výsledek nenapovídá, se nám velmi povedl. Předvedli jsme krásný fotbal, většinu času jsme byli na balonu my a jediné, co nás dělilo od bodů v tomto zápase bylo neproměňování šancí a slabší střelba. Za výkon a předvedenou hru ovšem velká pochvala. V druhém zápase proti Litomyšli se jednalo o velmi vyrovnaný fotbal, tak jak je proti tomuto soupeři již zvykem. Opět jsme pokračovali ve skvělé hře a některé kombinace, které kluci přenesli z tréninku do hry byli výstavní. I tento zápas jsme nakonec těsně prohráli, ovšem s výkonem jsme byli opět nadmíru spokojení. V posledním zápase jsme se utkali s domácími Přelovicemi a zejména první poločas byla pastva pro oko diváka, i pro nás pro trenéry. Řešení situací, kombinace, zakončení, to vše se muselo líbit všem, kteří zápas sledovali. Velkou odměnou bylo i první čisté konto Natálie Šnytrové v sezóně, což je v malé kopané velmi vzácné. Pochvalu tentokrát zaslouží absolutně celý tým za předvedený fotbal, pokud v tomto budou pokračovat, věříme, že se to to projeví i na výsledcích.