Starší žáci – Slatiňany 2:1

Povedená odplata!!! FKP vs Slátaniny 2:1. Poslední mistrák letošního roku jsme od začátku vzali za správný konec. Rozhodli jsme se posílit útok a více napadat jejich rozehrávku a vyplatilo se. Nedostávalo jsme se tolik pod tlak, ale sráželi nás nepřesnosti v rozehrávce. Každopádně jsme měli opticky o trochu více ze hry, ale šance které jsme měli jsme neproměnili. Naopak chvilku před koncem poločasu jsme nedokázali pokryt přihrávku ze strany před bránu a soupeř se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Kluci ale do druhého poločasu nastoupili s odhodláním a z rohu jsme důslednou hlavičkou Ondry Jadrníčka vyrovnali. Hra se vyrovnala, soupeř přesunul svého nejlepšího hráče z obrany do útoku, ale kluci si s tím dokázali poradit a jeho absence v obraně využil Michal Kobera 10 min před koncem. V závěru jsme se dostali pod tlak, ale obrana hostům vyrovnat nedovolila a pokud se dostal přes obranu pak výborně zachytal Zelda v bráně. Chválím kluky za obětavost a poctivý výkon. Je vidět, ze hrát umí a jde jen o hlavu. FKP Olé