Slatiňany – Mladší žáci 5 : 3

Slatiňany – Mladší žáci   5 : 3 (2 : 2)

Branky: 5.Remler, 28.Moravec, 48.Mercl

Sestava: Kollert- Kadlec, Říha, Stoklasa, Gasparovič, Remler, Domniku, Šmíd, Kocourek, Hoy, Dvořák, Zeman, Mercl, Tesák, Moravec, Minaříková

Do zápasu jsme vstoupili krásnou střelou Remlera, kterou jsme se dostali rychle do vedení. Soupeř však zabojoval. Vyrovnal a dokonce šel do vedení pro nás nešťastným gólem. Kluky to však nesložilo a do poločasu vyrovnali skóre na 2:2. Začátek druhého poločasu jsme zaspali a po pěti minutách hry jsme prohrávali 4:2. Hra byla poměrně vyrovnaná, my jsme hrozili více ze standardních situací, přičemž jsme jednu proměnili, krásnou hlavičkou zavěsil Mercl. Všechny síly jsme pak vrhli do útoku, nicméně na kolena nás posadil rozhodčí. Domácí gólman při výkopu od brány překopl balon přes půlku, což pravidla nedovolují. Domácí útočník míč sebral a při samostatném nájezdu se nemýlil – 5:3. Přesto kluky chválím, makali do poslední minuty, nenechali se zlomit nešťastnými góly..