OP: St.Př. – Valy 9:9

Starší přípravka – Valy 9:9

Branky: Priessnitz 3x, Procházka 2x, Příhoda, Hamáčková, Šmídová, Pilný

Sestava: Jan Pilný, Věra Hamáčková, Karolína Šmídová, Ema Vašutová, Lukáše Priessnitz, Dominik Čuchal, Štěpán Příhoda, Jiří Procházka, Michal Černý, Daniel Málek, Denis Parvan, Šimon Kasal

V sobotu, 14.10.2023 jsme sehráli zápas okresní soutěže na hřišti ve Valech. Utkání přineslo mnoho pozitivních momentů a velmi nás potěšilo, že většina dětí šla do zápasu s opravdu velkým nasazením a nadšením. To se projevilo do obrazu celého zápasu, které přineslo mnoho „poprvé“. První bod za remízu v soutěži, první vstřelený hattrick Lukáše Priessnitze nebo první vstřelený gól Štěpána Příhody. Ke všem těmto premiérám gratulujeme a věříme, že tyto úspěchy nalijí do dětí sebedůvěru a chuť s vědomím, že když se maká, tak postupnými krůčky přichází i zlepšení a úspěchy. Pochvalu si za výkon v zápase zaslouží Věra Hamáčková, která sehrála opravdu velmi povedené utkání.

JP