SP – 2.KOLO KRAJSKÉ SOUTĚŽE

branky: Pilný 3x, Širůček, Heřmánek

Přelouč – Holice 4:6

branky: Pavlík 2x, Novotný, Pilný

Sestava: Adam Dvořák, Natálie Šnytrová, Lukáš Jiroušek, Matyáš Pavlík, Jan Blűml, Tadeáš Milý, Jiří Procházka, Jakub Širůček, Štěpán Heřmánek, Eliáš Novotný, Jan Pilný

V neděli, 17.9., jsme odehráli 2. kolo krajské soutěže na domácím hřišti v Přelouči. Hned na úvod musím podotknout, že oproti minulému týdnu se herně jednalo o znatelné zlepšení. Nadále nás sice trápila rozehra od vlastní brány, ale nasazení a přístup většiny našich hráčů už byl podstatně lepší. Na turnaji jsme odehráli 3 vyrovnané zápasy, kde ze dvou jsme odešli jako poražení, ale se vztyčenou hlavou, zápas proti Chrudimi se nám povedl v závěru senzačně otočit v náš prospěch. Víc než výsledky nás ale zajímala předvedená hra a sice to ještě není úplně ono, tak některé akce i individuální výkony nesli náznaky toho, co od dětí očekáváme a co víme, že umějí. Už jen odbourat ten zbytečný respekt z toho, že jsou ve starší kategorii, že je vše rychlejší a tvrdší, ale to věříme, že přijde s přibývajícími odehranými zápasy.