Mladší žáci ,,B,, – Paramo 4:3

Mladší žáci ,,B,, – Paramo 4:3 (2:1)

Branky: Hoy, Novotný 2, Sýkora

Sestava: Stoklasa – Zeman, Kadlec, Danielka – Hoy, Jirava, Novotný – Sýkora – Panchártek, Hrouda, Zitta, Veselka

Soupeř se dostal do vedení po individuální chybě našeho stopera. Za pár minut bylo vyrovnáno, když se Will Hoy prosadil ve vápně po centru. Do poločasu jsme se dostali do vedení díky samostatné akci Míši Novotného. Ve druhém poločase jsme navýšili vedení, když gólman hostujícího týmu pustil mezi nohy střelu Novotného. Soupeř snížil po rohu pěknou hlavičkou k tyči, na kterou Kamil Stoklasa neměl nárok. Na 4:2 zvýšil Lukáš Sýkora, když při zmatku ve vápně dorazil míč do branky. Soupeř během dvou minut snížil z protiútoku důraznou střelou k tyči. Ale posledních 8 minut už jsme víceméně kontrolovali výsledkem a dotáhli jsme zápas k vítězství. Několik jasných gólových šancí během zápasu neproměnili zejména Hoy a Sýkora. Náš brankář také chytil několik gólovek soupeře. Celkově velmi bojovný zápas s velkým množstvím šancí na obou stranách.
Pochvala pro celý tým. Výborný výkon: Zeman a Stoklasa.