Rychle zapomenout

A-mužstvo – Libišany                   0 : 11       (0 : 2)

Branky: 33., 49., 54. a 77.Kraják L., 52. a 63.Záruba, 79. a 89.Kráják O., 43. a 83.Chmelík, 72.Fidra
Sestava: Šutovec – Kačírek (61.Rokyta Vá.), Březina, Novák, Voženílek L. (46.Kmoníček) – Voženílek V. (55.Chaloupský), Forman, Janecký, Ludvíček (90.Pokorný) – Hejcman, Oliva (55.Vančura)
Hosté od začátku na hřišti kralovali, naše mužstvo se snažilo zodpovědně bránit a dobře chytal i Šutovec. Dvakrát se nám podařilo dostat do nebezpečných situací před branku hostů, ale ani Forman ani Ludvíček gólmana hostů nepřekonali. Ve 33.minutě se po rychlém brejku poprvé prosadili hosté, kteří využili naší nepřesné rozehrávky. Ve 43.minutě potom vstřelil Chmelík hlavou druhou branku a tak šli hosté do šaten s pro nás přijatelným dvougólovým náskokem. To však nikdo netušil, co nás čeká ve druhé půli. Naši hráči naprosto opustili zodpovědnou obranu, kterou se prezentovali v první půli a do naší sítě se sypal gól za gólem, až se skóre zastavilo na neuvěřitelných 0:11. Většina hráčů hostí sice prošla Hradcem Králové, Pardubicemi, Chrudimí, v mužstvu mají několik futsalových reprezentantů, přesto bychom neměli dostat tolik branek a bude potřeba na toto utkání rychle zapomenout.B-mužstvo – Křičeň                   0 : 1       (0 : 1)

Branky: 44.Vanžura
Sestava: Konvalina – Kmoníček, Beránek Martin, Machačný, Musil (73. Dlask) – Štainer (66. Semelka), Chaloupský (73. Rokyta Vojtěch), Novotný, Hladík T. (46. Pokorný). – Hudec, Linhart
V druhém utkání nového ročníku opět na domácím hřišti sehrálo naše mužstvo zápas, ve kterém mělo územní převahu a dost příležitostí ke vstřelení branky. Bohužel ve 44 minutě dostalo při zahrávání rohu soupeře gól do šatny. Druhý poločas pokračovala naše převaha, ale bez výsledku. Byl nám odepřen pokutový kop a neuznán gól. Dorost – MKF Chrudim B          1 : 11       (1 : 5)

Branky: 37.vlastní
Sestava: Maršálek – Vančura, Husák, Sekyrka (46.Köhler), Vencl (63.Lampárek) – Katzer, Koth, Hladík, Vorel, Novák (58.Sůra) – Hrobař (72.Lebeda)
I v zápase dorostu padlo do naší sítě jedenáct branek. Hráči hostů, kteří většinou byli z dorazových ročníků byli rychlejší a silnější než naše mladé mužstvo a tak na hřišti od začátku vládli. Deset minut před koncem to bylo ještě přijatelných 1:6, v posledních deseti minutách jsme však dostali dalších pět branek.

Program následujících utkání

Středa 25. 8.

Moravská Třebová – Dorost

Dorost odehraje utkání vloženého kola ve středu od 18:00 hodin v Moravské Třebové. Odjezd na zápas je v 15:00 hodin od hřiště.

Sobota 28. 8.

Dříteč – B-mužstvo

B-mužstvo odehraje svůj další zápas v sobotu od 17:00 hod. v Dřítči. Odjezd na utkání je v 15:30 hodin, doprava vlastní.

Neděle 29. 8.

Zámrsk – A-mužstvo

Zápas dalšího kola sehraje A-mužstvo v neděli od 17:00 hod. v Zámrsku. Odjezd na utkání je v 15:00 hodin.

Lanškroun – Dorost

Dorost odehraje své další utkání v neděli od 14:00 hodin v Lanškrounu. Odjezd na zápas je v 11:15 hodin od hřiště.

Třemošnice – Žáci Žáci sehrají své první zápasy v neděli v Třemošnici. Zápas starších žáků začíná v 9:30 hod., zápas mladších žáků v 11:15 hod.. Odjezd na utkání je v 7:45 hodin od hřiště

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *