Ostřešany – B mužstvo 4:4 (2:1)

Branky: 16. vlastní, 69. Luboš Musil, 76. Milan Hladík, 79. Martin Štainer

Sestava: Sirůček – Musil, Kmoníček, Hudec, Hrobař – Hladík T., Štainer, Vančura V., Forman – Vorel, Hladík M.
Střídali: Vančura Š., Pokorný, Koch

Do utkání jsme vstupovali s vědomím jistoty zisku titulu přeborníka okresu a na našem výkonu to bylo znát. Brzy jsme se dostali do nepříříznivého stavu 2:0 a to po laciných chybách v obranné fázi hry. Do poločasu utkání se nám podařilo snížit, kdy střílenou přihrávku V. Vančury si do vlastní branky srazil domácí obránce. V úvodu druhé půle následovalo další naše zaváhání v obraně a trest v podobě třetí branky v utkání. Domácí kontrovali přidáním čtvrté branky, avšak v tu dobu jsme měli již poměrně znatelnou převahu. Útočné řady jsme posílili střídajícím Kochem, který vzápětí vyzval ke skórování M. Hladíka a ten se tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil. Když o pár minut později po rohovém kopu srovnal Štainer schylovalo se k obratu. V posledních deseti minutách se nám však několik šancí nepodařilo dovést do zdárného konce a když Koch na velkém vápně soupeře napřahoval k možná vítězné ráně, rozhodčí ukončil zápas. Dělbu bodů vzhledem v vývoji utkání bereme a připravíme se na poslední domácí utkání, ve kterém se budeme chtít se sezonou rozloučit vítězstvím a následnými oslavami postupu do krajské soutěže.