Mladší přípravka – 10.KOLO KS

branky: Pilný 2x, Novotný, Blüml, Zapletal

Přelouč – Lázně Bohdaneč 9:12
branky: Pilný 4x, Zapletal 3x, Novotný, Blüml

Sestava: Natálie Šnytrová, Ema Vašutová, Karolína Šmídová, Marie Černohousová, Lukáš Jiroušek, Jakub Zapletal, Jan Pilný, Jan Blüml , Eliáš Novotný

V neděli, 7.5. jsme jeli odehrát 11. kolo krajské soutěže do Litomyšle, kde jsme se kromě domácích utkali ještě s týmem Lázně Bohdaneč. Narazili jsme tentokrát na kvalitnější soupeře, na což jsme se těšili, ovšem bohužel to bylo velmi znát v našem předvedeném výkonu. Nedařilo se prakticky nic, kde začít. Od rozehrávky z obrany, zbytečných ztrát při kličkách do tří hráčů a tím vytvoření přečíslení soupeře, spálených šancí, velmi zbrkle řešení některých situací, které se učíme. Mezihra prakticky neexistovala, o nějaké nahrávce z obrany do útoku nebo naopak jsme si mohli nechat zdát. Oba zápasy měli podobný průběh, jen v zápase s Bohdančí jsme se alespoň ke konci snažili zvrátit prohru, ač neúspěšně. Oba zápasy nebyly o tom, že by nás soupeř vyloženě přehrál, ale že jsme si nejspíš po několika jasně vyhraných zápasech mysleli, že si můžeme hrát jak chceme, nemakat, hrát jen na sebe a ne týmově a že se to vyhraje samo. Ověřili jsme si, že to tak není a pevně věříme, že v dalším kole, které je opět v Litomyšli, předvedeme daleko lepší týmový výkon, na který jsme od našich dětí zvyklí.