Starší žáci – Třemošnice 6:0

Starší žáci – Třemošnice 6:0 (2:0)

Branky: 2., 8., 49., 56., 69., 71. Kryštof Pohanka

V sobotu 22.dubna jsme se na domácím trávníku postavili posledním Třemošnicím.
Naši hráči vědomi si důležitosti získat tři povinné body z celkem ze spodku tabulky začali útočně. To se nám vyplatilo a už ve 3.minutě Pohanka unikl obraně a nemýlil se 1:0. To samé se opakovalo v 8. minutě a bylo to 2:0 a tento stav i přes další ložené příležitosti vydržel až do konce první půle.
Do druhé poloviny jsme nastoupili s cílem zefektivnit naše útočné výpady abychom se o výsledek nemuseli do konce zápasu strachovat. Částečně se nám to podařilo a náš jediný střelec Pohanka od 49.- do 69. minuty čtyřikrát skóroval na konečných 6: 0.
I přes solidní výsledek tentokrát hra nebyla vůbec dobrá, kluci se přizpůsobili soupeři, pořádně si nepřihráli, a i zakončení mělo být lepší a tím pádem i výsledek výraznější. Doufejme že si z toho vezmou ponaučení a už příští týden v Holicích předvedeme lepší výkon.