Mladší žáci – Jiskra 2008 3 : 0

Mladší žáci – Jiskra 2008                 3 : 0 (1 : 0)

Branky: 24.Mareček, 40.Kocourek, 53.Rosenberger

Sestava: Mercl – Kollert, Zeman, Kadlec, Štrobich, Gasparovič, Jelínek,,Minaříková, Remler, Kubín, Kocourek, Dvořák, Hoy, Rob, Rosenberger, Moravec, Mareček, Širůček, Kozubek L.

Poslední podzimní mistrák, krásné počasí i slušný povrch a hlavně touha konečně zvítězit. To vše vedlo hráče k výbornému výkonu. Hned od začátku jsme dali hostům najevo, kdo bude určovat tempo hry. Jako obvykle jsme se ale trápili s koncovkou a zahodili v prvních dvaceti minutách pár gólovek. Tak až ve 24. minutě nás poslal do vedení Mareček křižnou střelou k tyči. Zbytek prvního poločasu už nebyl z naší strany tak aktivní. Soupeř z rychlých protiútoků začal vystrkovat růžky, ale do výraznější akce se nedostal. Ve druhé půli jsme už byli zase všude dříve. Soupeři se nedařila rozehrávka od brány a tak se dostával pod velký tlak, který vyvrcholil dalším gólem, Kocourek napřáhl z dálky – 2:0. Od této chvíle jsme hru již kontrolovali a byla škoda, že gól přidal už jen Adam Rosenberger.
Šlapali jsme jako tým a hlavně se nám konečně podařilo skórovat!