Slatiňany – Mladší žáci 3:3

Slatiňany – Mladší žáci 3:3 (1:1)

Branky: 13. Matěj Dvořák, 42. Jakub Kocourek, 57. Vojtěch Mareček

Sestava: Kollert – Zeman, Kubín, Gasparovič, Minaříková (Moravec) – Širůček, Kocourek, Remler (Kadlec, Hoy) – Dvořák (Mareček, Šmíd)

Po posledním domácím utkání s prvním týmem tabulky jsme si věřili a šli do zápasu s cílem vyhrát, i přestože soupeř se pohybuje v první polovině tabulky a je kvalitní. Pamatovali jsme i na podzimní utkání, kdy jsme prohráli doma 0:2. Tento zápas v podstatě rozhodl jeden hráč, na kterého jsme tentokrát byli připraveni a v nebezpečných situacích jsme ho zdvojili.
Začátek byl opatrný od obou týmů. Po 13 minutách hry s trochou štěstí prošla dorážka Matěje Dvořáka za soupeřovu brankovou čáru, 0:1 FKP olé. Soupeř po pěti minutách vyrovnal, kdy brankář vykopl z ruky přes půl hřiště a útočící hráč lehce vstřelil gól, což je v pravidlech nepovolené. I přes naše protesty se stav změnil, 1:1. Tato chvíle nás hodně rozhodila a ovlivnila naši hru. Soupeř logicky převzal iniciativu a ve 28. min vstřelil branku na 2:1. Po doložení pravidel jak trenérům Slatiňan, tak i rozhodčímu, byl první gól zrušen a šlo se v poločase do kabin za remízového stavu.
O poločase jsme si vše v kabině vysvětlili. Druhý poločas jsem začali opět hrát svoji hru a postupně jsme přebírali iniciativu, která vedla k druhému gólu. Ve 42. minutě střelou z vápna k tyči skóroval Jakub Kocourek, 1:2 FKP olé. Dále jsme pokračovali v dobrém výkonu, dostávali se do gólových šancí a jednu z nich využil nekompromisně Vojta Mareček, 1:3 FKP olé. V tuto chvíli jsme mohli přidat ještě další branky. To se ale nestalo a místo toho po drobném zaváhání jsme v 61. min dostali smolný gól na 2:3. Soupeř v zápětí vrhl všechny síly do útoku a 2 minuty před koncem utkání srovnal na konečných 3:3.
Myslím, že pro nás je remíza trochu zklamáním. Musí nás například mrzet 4 neproměněné šance, kdy jsme šli sami na hostujícího gólmana. Alespoň máme jasno, jaká bude náplň tréninků. Celkem ale chválím všechny za sympatický výkon a za zodpovědné plnění přidělených úkolů, hlavně při bránění nejlepšího hráče soupeře.
FKP olé

Jirka Kocourek

Napsat komentář