Starší žáci – Slatiňany  1:3 (0:2)

Branka: 53. Michal Kobera
Sestava: Zelinka – Babych, Kobera, Pecka, Balý, Gamper, Hauser, Hataš, Jadrníček, Dostál, M. Kozubek
Střídali: Žídek, Král, Havrda, Kárníková, L. Kozubek

Celý první poločas byl z obou stran bojovný a většinou se vše odehrávalo uprostřed hřiště. Z obou stran bylo hodně nepřesností a tak většina akcí končila před vápny a nebo střelou, která mířila vedlo nebo ji obránci stačili zblokovat. Soupeř si přece jen po našich nepřesných odkopech vytvořil více šancí a mezi 20 a 30 minutou se dostal do dvoubrankového vedení. A tak i skončil první poločas.
Po přestávkové domluvě se naše hra trošku zlepšila, ale stále jsme nemohli překonat obranný val soupeře. Až po uklouznutí soupeřova stopera se řítil sám na hostujícího gólmana Kobera a po kličce snížil v 58. minutě na 1:2. Poté jsme vše vrhli do útoku, ale bohužel se nám kombinaci moc nedařila a tak jsme si moc příležitostí nevytvořili. A v poslední minutě nás Slatiňany potrestali a z úniku překonali našeho brankáře.
Snaha klukům nelze upřít, ale sráží nás řada nepřesností a hlavně neproměňování gólových šancí. Soupeři gratulujeme k vítězství.