černý víkend, bez bodů

Žambek – A mužstvo  1:0 (0:0)

Sestava: Šutovec – Vác. Rokyta, Březina, Novák, Kačírek – Chaloupský (75.L.Voženílek), V.Voženílek, Forman, Pištora – Oliva (61.Vančura), Hejcman

V zápase se nám od začátku nedařilo a bohužel jsme nenavázali na zlepšené výkony z předchozích zápasů. Hráči byli upozorněni před zápasem na velkou motivaci domácího týmu. Od nás nešlo rozhodně o podcenění soupeře, ale dnes náš tým nebyl lepší v žádných herních činnostech a proto domácí zvítězili. Svoje si odehrál Pištora, Václav Rokyta a Kačírek.

Opatovice – B mužstvo  3:2 (1:1)

Branky: 41. Martin Beránek (pen), 74. Martin Štainer
Sestava: Konvalina – Voj.Rokyta, Musil, Mar. Beránek, Václavek (80.Semelka) – Štainer, Hřečín, Novotný, T. Hladík – Dlask, Mil.Beránek

Litomyšl/Újezd – Dorost  4:1 (2:0)

Branka: 49. Milan Hladík (pen)
Sestava: Sirůček – Piskač, Věříš, Hladík, Vorel, Sekyrka, Tejnický (46. Košař), Katzer, Hrobař, Husák, Vančura

Slatiňany – Starší žáci  1:0 (1:0)

Sestava: Hryněnko – Horáček, Král, M. Kozubek, Hývl, Macháček, Dostál, Pohanka, Hauser, Hataš, Nitsa
Střídali: Štrobich, Babych, Žídek, L. Kozubek, Čapek

Slatiňany – Mladší žáci  5:0 (1:0)

Sestava: Jadrníček – Gasparovič, Kobera, Pelts, Rosenberger, Havrda, Kubín, Gamper, Kozubek, Rob,  Štrobich, Konvalina, Ulanov, Vakarov, Širůček, Mercl, Minaříková

V neděli jsme zavítali k dalšímu utkání na hřiště prvního týmu tabulky Slatiňan. Od úvodních minut utkání byl znát výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy, ale vzhledem k našim předchozím výsledkům jsme tomu přizpůsobili naší taktiku. Soupeř nás od začátku zatlačil, ale díky dobře fungující obraně a brankáři a i trochu štěstí (tyč a břevno) jsme první poločas ubránili na přijatelném výsledku 1:0. V druhém poločasu klukům už začali docházet síly a tak přibývalo okének v naší obraně, které soupeř ještě 4 krát využil. I přes prohru musím poprvé za jarní sezónu tým pochválit za bojovnost. Soupeři gratuluji k vítězství.

Branky: 3x Ondřej Moravec, 2x Vojtěch Mareček, Adam Remler, Jakub Kocourek

Kluci potvrzují dobrou formu na jaře. Několik akcí bylo jako z učebnice. Vzájemně se doplují a hrají jako jeden tým. Je vidět, že je fotbal baví.

Mladší přípravka

Mladší přípravka – Staré Hradiště  2:11
Branky: 2x Vojta Marek

Mladší přípravka – Slatiňany  9:2
Branky: 4x Gabriell Domniku, 2x Jan Pilný, Eliáš Novotný, Štěpán Heřmánek, Jakub Širůček

Mladší přípravka – Dašice  6:6
Branky: 3x Štěpán Heřmánek, 2x Eliáš Novotný, Jan Pilný

Sestava: Šnytrová – Novotný, Širůček, Heřmánek, Domniku – Pilný, Vašutová, Marek, Kopecký, Hamáčková, Pilná

V sobotu jsme odehráli poslední kolo sezóny na hřišti Slatiňan, kde nám soupeři byli Staré Hradiště, Slatiňany a Dašice. Proti Starému Hradišti se zápas odvíjel přes kopírák jako v ostatních zápasech s nimi, fotbalově jsme nebyli horší, ovšem hlavně díky velmi kvalitní střelbě soupeře a trestáním našich chyb si došlo Staré Hradiště pro jasné vítězství. Proti domácím už byl zápas spíše v naší režii. Na začátku s námi ještě soupeř držel krok, ale poté se kluci rozehráli a hlavně rozstříleli, došli si tak pro celkem hladké vítězství. Největší drama přinesl zápas s Dašicemi, kde nutno podotknout, hráči Dašic udělali za sezónu velký progres. Dašice byli zpočátku lepším týmem, ale v zápase jsme zabrali a začali stahovat jejich náskok a nebýt na konci zápasu několika zahozených šancí, mohli jsme i vyhrát. Zápas nakonec skončil vzhledem k vývoji zápasu spravedlivou remízou.