12.KOLO KS – TŘEMOŠNICE

Branky: Jan Pilný 2x, Adam Kopecký

Mladší přípravka – Třemošnice 5:1
Branky: Jan Pilný 2x, Vojta Marek 2x, Eliáš Novotný

Sestava: Šnytrová – Novotný, Kopecký, Širůček – Pilný, Marek, Vašutová, Hamáčková

V neděli jsme jeli sehrát další mistrovská utkání do Třemošnice. Tentokrát se nám sešlo hodně omluvenek, což se promítlo i do naší hry a výsledků. Nutno ale podotknout, že se s tím kluci a holky popasovali statečně a až na jeden poločas ze třech zápasů bojovali. Proti Dolnímu Újezdu a Nemošicím to byli v celku jednoznačné zápasy, ve kterých jsme párkrát předvedli povedené akce a místy drželi herně krok, ovšem jinak nás oba soupeři jasně přestříleli. S domácí Třemošnicí jsme naopak sehráli celkem jednoznačné utkání my, ovšem i zde nás trápilo zakončení a spalování šancí. Ze všech třech zápasů je potřeba vyzdvihnout skvělý výkon Natálie Šnytrové v brance, která pochytala neskutečné množství střel.