11.KOLO KS – PŘELOUČ

Mladší přípravka – Staré Hradiště 3:9
Branky: Jan Blüml 2x, Vojtěch Marek

Mladší přípravka – Holice 10:8
Branky: Jan Pilný 3x, Štěpán Heřmánek 2x, Adam Kopecký 2x, Gabriell Domniku, Jan Blüml, Adam Dvořák

Mladší přípravka – Lázně Bohdaneč 7:3
Branky: Jan Pilný, Jan Blüml, Adam Dvořák, Gabriell Domniku, Štěpán Heřmánek, Jakub Širůček, Vojta Marek

Sestava: Šnytrová – Dvořák, Novotný, Domniku, Heřmánek, Vašutová – Pilný, Blüml, Marek, Kopecký Širůček, Pilná, Černohousová

V sobotu jsme odehráli 4. kolo krajské soutěže na domácím hřišti, soupeři nám tentokrát byli týmy ze Starého Hradiště, Holic a Lázní Bohdaneč. V prvním utkání jsme podali velmi slušný výkon proti silnému Starému Hradišti, dokázali jsme je dlouho trápit a zpočátku i zaslouženě vedli. Staré Hradiště, ale ukázalo svoji kvalitu a zápas otočilo. Proti tomuto soupeře to byl pro nás nejlepší podaný výkon v sezóně, stejně tak i výsledek 3:9. V druhém zápase jsme se utkali proti Holicím. Začátek tohoto zápasu byl až hrůzostrašný, po pár minutách jsme prohrávali 1:4. Nesklopili jsme, ale hlavy a začali jsme předvádět velmi pohledný fotbal. Kombinace čtveřice hráčů Eliáše Novotného, Adama Dvořáka, Jéni Blümla a Honzy Pilného v závěru potěšila nejen trenéry, ale bezesporu i nejednoho diváka. Zápas jsme nakonec dotáhli do vítězného konce 10:8. V posledním zápase jsme narazili na soupeře z Bohdanče. Týmově už to tak oslnivý výkon nebyl, ze zápasu bych ale rád vyzdvihl posun čtyřky děvčat, která prokázala oproti minulému týdnu výrazné zlepšení a už byli i velmi blízko k prvnímu vstřelenému gólu jejich čtyřky. Tentokrát to ještě nevyšlo, ale příště už to tam určitě padne. Zápas jsme vyhráli 7:3, herní kolo jsme tedy zakončili se 6 body a skóre 20:20.