A mužstvo – Zámrsk  2:0 (2:0)

Branky: 1. Josef Janecký, 8. Michal Hejcman
Sestava: Šutovec – L.Voženílek (70. Kačírek), Novák, Březina, Machačný – V.Voženílek (82. T.Hladík), Forman (82.Voj. Rokyta), Janecký, Oliva (70. Chaloupský) – Vančura, Hejcman

V našem dalším utkání jsme doma přivítali tým Zámrsku.
Hned v 1. minutě hry přišla změna skóre, když Janecký z levé strany vyslal dlouhý centr a k údivu všech skončil v hostující brance – 1:0. Hned v 8. minutě, středem hřiště, pronikl Hejcman a s přehledem proměnil – 2:0. Začátek byl jak z říše snů a vypadalo to na klidný zápas. Do 20. minuty naše hra trošku vypadala, ale s přibývajícím časem bylo hůř. Nedařilo se nám na hřišti vůbec nic. Chyběl nám klid na míči a ve hře bylo spousta nepřesností. Hosté hrozili dlouhými míči za obranu, ale naštěstí pro nás se brankově neprosadili. Naše obrana pracovala spolehlivě a náš brankář Šutovec nebezpečné situace vyřešil. Ve druhém poločase byl podobný obrázek hry. Moc jsme si toho ke vstřelení branky nevytvořili a dokonce měli hosté opticky navrc

Trenér Leoš Cirkl:
Utkání se nám hodnotí těžko. Náš herní výkon nebyl vůbec dobrý, to víme všichni. Musíme se zlepšit ve všech herních činnostech. Povedl se nám vstup do utkání a to celé rozhodlo. Hráči utkání doslova vydřeli. Bereme vítězství a další tři body. Pochvala pro Šutovce, Nováka a Vančuru.