STARŠÍ PŘÍPRAVKA – 5.KOLO KS

V neděli, 8.10. jsme odehráli 5. kolo krajské na hřišti v Holicích. Kromě domácích jsme se utkali ještě s týmy Horní Jelení a Třemošnice. První zápas proti Hornímu Jelení byl podobný jako před týdnem, byli jsme herně lepší a dlouho se to promítalo i do výsledku, ovšem v krátké pasáži jsme si nechali dát zbytečně několik branek a zápas se zdramatizoval. Zápas jsme ale nakonec zvládli a zaslouženě vyhráli. Proti týmu z Holic jsme odehráli letos již po třetí vyrovnané utkání. Tentokrát byl ovšem rozdíl v tom, že jsme nedělali tolik chyb v rozehře a tím pádem jsme nedostávali zbytečné góly. To se promítlo do celého zápasu, zápas byl vyrovnaný a napínavý až do úplného konce a s týmem z Holic se nám po remíze podařilo poprvé bodovat. Poslední zápas proti Třemošnici jsme nezačali vůbec dobře, spíš až děsivě. Šli jsme do zápasu s myšlenkou, že když je slabší soupeř, že to půjde samo. A ono kupodivu nešlo. Naštěstí jsme se z nepovedeného a odfláknutého začátku oklepali a nakonec jsme zbytek zápasu měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Ač se tentokrát nejednalo o nikterak pohledný fotbal, tak až na nějaké výjimky jsme byli s nasazením a výkonem všech spokojeni.

Přelouč – Horní Jelení 5:4 (branky: Heřmánek 2x, Pilný 2x, Pavlík)
Přelouč – Holice 3:3 (branky: Pilný 2x, Dvořák)
Přelouč – Třemošnice 7:3 (branky: Pavlík 3x, Novotný 2x, Heřmánek, Pilný)

Sestava: Natálie Šnytrová, Tadeáš Milý, Gabriell Domniku, Adam Dvořák, Lukáš Jiroušek, Jan Blűml, Matyáš Veselka, Matyáš Pavlík, Jan Pilný, Štěpán Heřmánek, Eliáš Novotný